Informacje o dostawie i kosztach

Dostawy w sklepie internetowym www.hydrowind.pl są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS Poland na terytorium Rzepospolitej Polski. Klient ma do wyboru dwie opcje dostawy:

 a) za pobraniem (płatność u kuriera) - koszt dostawy 25 zł netto 

 b) płatność przelewem / przedpłata / imoje - koszt dostawy 23 zł netto

Wysyłki zagraniczne są realizowane jedynie po wcześniejszym bezpośrednim kontakcie z obsługą sklepu www.hydrowind.pl i nie są objęte promocją "darmowa dostawa".

Na czas dostawy składa się:

 - czas realizacji zamówienia, czyli czas przygotowania towaru do wysyłki 

zamówienia za pobraniem lub od momentu zaksięgowania przelewu na koncie sprzedawcy w przypadku zamówienia przedpłaconego.

- czas dostarczenia przesyłki przez kuriera - zwyczajowo zamówienia są doręczane klientom następnego dnia roboczego po zamówieniu

Obsługa wysyłek w sklepie www.hydrowind.pl zorganizowana jest taki sposób, że każde zamówienie złożone od poniedziałku do piątku do godziny 1400 jest realizowane tego samego dnia roboczego

Zamówienia składane przez weekend i święta realizowane są w następnym dniu roboczym

Dostępne opcje płatności:

“ Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary: Płatności BLIK, karta płatnicza, przelew elektroniczny poprzez zewnętrzny system płatności imoje, obsługiwany przez firmę ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach oraz Dotpay.”

Product added to compare.
Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie.